Mezoterapia igłowa

mct-injector

 

W naszym gabinecie zabiegi mezoterapii igłowej wykonywane przy użyciu medycznego urządzenia   mct injector firmy Mesoestetic®.

Zabiegi te mają szerokie zastosowanie do usuwania:

  objawów starzenia:    zmarszczek, wiotkości, utraty elastyczności i suchości skóry, które nasilają się i pogłębiają wraz z wiekiem. Ostrzykuje się okolicę twarzy, szyi, dekoltu oraz grzbietów dłoni. Dzięki dostarczeniu odpowiednich substancji leczniczych, takich jak kwas hialuronowy, kompleksy multiwitaminowe, składniki mineralne czy aminokwasy stymulowany jest metabolizm komórek, zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny oraz poprawia nawilżenie skóry. Skóra wygląda młodziej, jest odżywiona i wypoczęta.

 cellulitu –   zastrzyki z kofeiną, L-karnityną, roślinnymi wyciagami z karczocha, nostrzyka żółtego i rutyny poprawiają mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększają metabolizm komórek tłuszczowych, co prowadzi do ogólnego ujędrnienia skóry i usunięcia efektu skórki pomarańczowej z ud, pośladków i bioder.

rozstępów i blizn –    przez ostrzyknięcie wzdłuż zmiany.

łysienia i wypadania włosów – specjalnie przygotowane koktajle substancji odżywczych (dekspantenol, krzemionka, minoksydyl, kompleksy multiwitaminowe) hamują proces wypadania włosów

Dla uzyskania pożądanych efektów mezoterapia powinna być stosowana cyklicznie.  

Rodzaj substancji i częstotliwość wykonywania zabiegów dobierane są indywidualnie.

 

meso1