manicure,  pedicure

 Nasza pedicurzystka – podolog  znalazła się w gronie osób   przeszkolonych w ramach programu Zdrowe Nogi.
 Dzięki temu oferta gabinetu wzbogaciła się o pedicure leczniczy  wykonywany na uznanych w Polsce i na świecie produktach  marki Gehwol

pedicure1

Podczas zabiegu nie tylko otrzymają Państwo kompleksową obsługę w ramach usuwania modzeli, nagniotków czy uciążliwych odcisków, ale poszerzą Państwo swoją wiedzę na temat odpowiedniej pielęgnacji stóp. Dla osób borykających się z problemem  wrastających paznokci   proponujemy założenie tamponady, opatrunku oraz klamry korygującej, która jest przez wielu specjalistów uznaną metodą leczenia, sprawdzającą się dużo bardziej od metody chirurgicznego usunięcia paznokcia. Oferujemy również rekonstrukcję płytki paznokciowej po przebitej grzybicy paznokci, urazie mechanicznym, którą wykonujemy specjalnym żelem.

Pedicures-in-the-Winter1

Profesjonalnie wykonany pedicure odświeża i przynosi ulgę stopom, sprawia, że zawsze wyglądają na zdrowe i zadbane. Obejmuje on relaksującą kąpiel i masaż, stylizację paznokci, pielęgnację skórek oraz usunięcie zgrubiałego naskórka podeszwy stopy

 

Wracając do tematyki wrastających paznokci  chcemy Państwa poinformować, że w naszym gabinecie stosuje się najbardziej zaawansowaną metodę korekcji ciężkich stanów tej dolegliwości.  Jest to metoda klamer drutowych VHO-Osthold , zakładać je mogą wyłącznie osoby przeszkolone w tej metodzie posiadające certyfikat uprawniający do stosowania klamer VHO Osthold Perfect.

Zalety klamer drutowychzakładanie-klamry-3TO-600x185

– natychmiastowe ustanie bólu

– uniknięcie bolesnych operacji

– nie przeszkadzają podczas chodzenia

 

 

Ponadto w naszym gabinecie można wykonać manicure klasyczny,   stylizację paznokci  żelem lub akrylem.    

 

 

Oferta nasza wzbogaciła się o nowy   GelColor od O.P.I.

Kolorowy żel GelColor , to produkt o najnowocześniejszej i niewiarygodnie bezpiecznej formule,  która do złudzenia przypomina lakier do paznokci.  Nowa generacja żelu, bazująca na najnowszych odkryciach naukowych przepuszczająca powietrze  nie wiąże się zbyt mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy naturalnej płytki. Ogromną i nie do przecenienia  cechą jest jego brylantowy połysk utrzymujący się przez cały czas użytkowania.  Istotną cechą tego preparatu jest bezpieczne, łatwe i szybkie zakładanie jak i usuwanie żelu bez szkody dla paznokci.

 

11_0800_Back