Manicure  japoński

    Manicure japoński ma swoją bogatą historię, mylą się przy tym osoby, które uważają, że japoński jest on tylko z nazwy. Manicure określany w literaturze fachowej jako P Shine (nazwa ta jest kojarzona również z japońską firmą kosmetyczną, która rozpropagowała ten rodzaj zabiegu na świecie) narodził się przed ponad czterystu laty, jego inicjatorkami okazały się ówczesne japońskie arystokratki, które zabiegały o to aby ich paznokcie wyglądały naprawdę wyjątkowo.

banner

Poszukiwania oryginalnych sposobów dbania o paznokcie doprowadziły do niezwykle istotnego odkrycia. Okazało się, że intensywne nacieranie płytki paznokcia odpowiednimi substancjami sprawia, że zyskuje ona blask rzadko spotykanej różowej perły, za wyjątkowo cenne uznano przy tym i to, że paznokcie poddawane wspomnianemu zabiegowi stawały się zdrowsze i mocniejsze.

Manicure japoński opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach, którymi są  :   pyłek pszczeli,   kreatyna,   witamina A i E,    krzemionka z morza japońskiego 

     Powyższe składniki, które zostają pieczołowicie wmasowane w płytkę paznokcia nie tylko nawilżają, ale także sprawiają, że paznokcie wyglądają niesamowicie zdrowo.

nowyj

Wskazania:  paznokcie zniszczone (np. detergentami),  paznokcie suche i matowe,  o nierównej płytce ,  kruche i łamliwe,  rozdwajające się