zabiegi CARITA

Oferta gabinetu wzbogaciła się o ekskluzywną i luksusową markę jaką jest CARITA ,  zabiegi tej wyjątkowej firmy nadają skórze oczekiwaną promienność i młodość

bpic_carita_spa

Profesjonalne zabiegi CARITA są owocem pracy fachowych rąk kosmetyczki, ekskluzywnych technik masażu i wyjątkowo skutecznych produktów.

0467fc_1f64be882ca84abfa8a98aadd17c4723Carita_10

Każdy zabieg opiera się na trzech wizytówkach marki: FLUIDE DE BEAUTÉ 14,  RÉNOVATEUR  CINETIC™  LIFT EXPERT, co zapewnia widoczne efekty oraz odczucie niezwykłej przyjemności podczas trwania zabiegu. Kojąca woda z polinezyjskiej laguny, relaksujący masaż twarzy oraz maska. Dodatkowo masaż ramion i dłoni olejkiem cytrusowym. Wykorzystywany podczas zabiegu FLUIDE DE BEAUTÉ 14  głęboko odżywia skórę   i pozwala usunąć codzienne napięcia.

carita03

Z kolei olejek RÉNOVATEUR (sztandarowy produkt opracowany przez siostry Carita w 1956 roku) podczas drenującego masażu przekształca się w proszek i pozostawia uczucie aksamitnej, świetnie nawilżonej skóry.

carita

Reszty dopełnia CINETIC™ LIFT EXPERT – nowoczesne urządzenie, które powstało w oparciu o wiedzę i doświadczenie marki  CARITA , wykorzystujące prąd impulsowy, światłoterapię i ultradźwięki, oraz akcesoria wzmacniające efekty pielęgnacji skóry twarzy, ciała i głowy !

img-splash-carita01A

W ofercie są dwa rodzaje zabiegów :

 Lift Firming : 

 jest to liftingująca i rewitalizująca pielęgnacja odmładzająca. Połączenie niezwykle zaawansowanych technologicznie produktów  o działaniu odmładzającym, manualnych oraz prec yzyjnych technik masażu z wykorzystaniem CINETIC™ LIFT EXPERT. Rezultaty zabiegu są natychmiastowe. Skóra jest napięta i jędrna, cera nabiera świeżości i zdrowego kolorytu.

carita-3

Sculpting Gold Perfection:

Odbudowująca i modelująca pielęgnacja dla cery dojrzałej. Niezapomniane doświadczenie połączone z efektywnością działania i przyjemnością dla zmysłów. Odmładza, od pierwszej sesji pielęgnacyjnej wykorzystując wyjątkowy masaż na bazie Rénovateur,  stymulujący naturalne funkcje skóry oraz specyficzny masaż wykonywany przy użyciu  CINETIC™ LIFT EXPERT. Skóra jest wyraźnie napięta, kontury twarzy wymodelowane.