ACNELAN

To nowy zabieg do leczenia trądziku. Oczywiście nie spodziewamy się po nim wyleczenia trądziku i całkowitego ustąpienia problemu ,bo jest to po prostu niemożliwe ze względu na wielopoziomową etiopatogenezę, ale jest to alternatywa w leczeniu tego poważnego problemu, w usuwaniu objawów choroby. Trądzik trzeba leczyć aby dobrze wyglądać i nie dopuszczać do powstawania blizn potrądzikowych i innych spustoszeń. Bardzo ważne jest wieloaspektowe podejście do problemu i konsekwencja w leczeniu oraz rozpoczęcie terapii jak najszybciej od zaobserwowania pierwszych objawów.

Naszym zadaniem jest zapobiegać powstawaniu i rozwojowi zmian trądzikowych, leczyć zmiany trądzikowe, oraz skutecznie leczyć powikłania trądzikowe: czyli: blizny, przebarwienia, odbarwienia i inne. Nowy zabieg działa wieloaspektowo, czyli na to co aktualnie jest, zapobiega powstawaniu nowych zmian i znacznie redukuje już istniejące powikłania. Zastosowanie w zabiegu kompleksu czynników aktywnych działających na wszystkie elementy etiopatogenezy gwarantuje jego efektywność.

Podczas zabiegu wykorzystuje się fakt ze wydzielanie sebum przez gruczoł łojowy i wytwarzanie keratyny w mieszku włosowym jest kontrolowane przez hormony, przez androgeny. Bynajmniej nie chodzi tu o ilości hormonów, ale o wrażliwość receptorową. Zastosowanie w tym zabiegu 5 alfa reduktazy która jest inhibitorem przejścia testosteronu w dihydrotestosteron przewyższa skuteczność tej terapii nad innymi istniejącymi na rynku. W żadnej dotychczasowej metodzie nie ma czynników hamujących 5 alfa reduktazę.

KURACJA GABINETOWA czyli seria zabiegów
3 zabiegi co 15-20 dni

Kuracja domowa minimum 1 preparat do codziennego stosowania tj. krem ACNE ONE.
Ew. dodatkowo demakijaż, maska i krem p,zapalny do stosowania miejscowego punktowego