wibroterapia  DREAMHEALTHER

 

 

 

 

Dream Healther – wibroterapia doskonała

Dream Healther to zestawienie najnowocześniejszej technologii i koncepcji w dążeniu do uzyskania zdrowego ciała i wymarzonej figury przy minimalnym nakładzie wysiłku fizycznego. Jedna seria obejmująca pełen program treningowy to zaledwie 10 minut ćwiczeń dziennie.

Dream Healther to najprościej rzecz ujmując połączenie techniki   i nauki  z  ideą  zdrowia i piękna.

Główny zamysł urządzenia: Niespotykana nigdzie indziej technika wibracji jaka została zastosowana w Dream Healtherze wywołuje u osoby ćwiczącej odruchy zwane skurczami wibracyjnymi we wszystkich  zaangażowanych partiach mięśni oraz werbuje do pracy tkankę tłuszczową.  Komórki tłuszczowe poddane intensywnym wibracjom nacierają na siebie w rezultacie ulegając trwałemu spaleniu. To najefektywniejszy sposób pozbycia się zalegającej wewnętrzne  i podskórnej tkanki tłuszczowej z jednoczesną poprawą wyglądu skóry.

Wibracje zmuszają organizm do wykorzystania niemal wszystkich włókien mięśniowych doprowadzając do zwiększenia ich wydolności znacznie efektywniej niż w przypadku tradycyjnych męczących metod treningowych. Dream Healther przeznaczony jest dla wszystkich tych, którym zależy na pięknej i zdrowej sylwetce: rehabilitantów, sportowców, bywalców klubów odnowy biologicznej i fitness oraz salonów kosmetycznych. Dobroczynność wibracji wymaga dodatkowych wyjaśnień. Ich wpływ na organizm to cały szereg zalet.

Całkowita redukcja tkanki tłuszczowej i obniżenie poziomu cholesterolu

Osoba poddana zabiegowi bez wysiłku fizycznego pozbywa się całkowicie zgromadzonej podskórnej i wewnętrznej tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicach brzucha, ud i pośladków. Wibrująca platforma Dream Healthera wprowadza w ruch poszczególne partie ciała. Wibracje zmuszają zatem komórki tłuszczowe do wzajemnej „walki”, w której giną bezpowrotnie. Następuje również wyraźna poprawa w funkcjonowaniu układu sercowo naczyniowego.

dreamhealther-banner2

Modelowanie ciała

W trakcie treningu wibracje stymulują pracę mięśni. Stojąc na platformie angażowane są wszystkie dolne partie mięśni wraz z brzusznymi. W pozycji klęczącej przenosimy wibracje na górne strefy mięśni rąk, mięśni grzbietowych i piersiowych. W efekcie skutecznie modelujemy, korygujemy i upiększamy całe ciało nie wkładając w to wysiłku fizycznego.

Zwiększenie siły mięśni

Wibracje na Dream Healterze wymuszają bezwysiłkowe naturalne skurcze włókien mięśniowych. W rezultacie doprowadzamy do ich wzmacniania i kontrolowanego wzrostu. Przy tym nie ma konieczności wydłużania ćwiczenia, wystarczy włączyć na urządzeniu większą częstotliwość drgań i biernie poddać się ich działaniom.

.

Poprawa elastyczności i wytrzymałości stawów, ścięgien i kości

Dream Healther doskonale wpływa także na prawidłowe funkcjonowanie stawów, ścięgien
i układu kostnego. Poprzez zwiększenie przepływu krwi dochodzi do lepszego odżywiania struktur kostnych i stawowych, znacznie też poprawia się elastyczność i wytrzymałość ścięgien. Regularne ćwiczenia zapobiegają osteoporozie i artrozie. Bardzo istotny pozostaje fakt,
że ćwiczenie na Dream Healtherze nie powoduje przeciążeń struktur stawowych i wyklucza wszelkie możliwe urazy.

Dobroczynność dla skóry

Drgania jakim poddana jest skóra stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. W sposób bardzo skuteczny Dream Healther usuwa wszelkie toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej wywołując naturalny drenaż oraz wyraźnie redukuje cellulit. W efekcie skóra staje się jędrna i gładka a jej kondycja jest równie doskonała jak nasze samopoczucie.

Wpływ na układ nerwowy i poprawa koordynacji ruchowej.

Wibracje powodują pozytywne pobudzenie włókien nerwowych. W sposób bardzo wyraźny
u osoby ćwiczącej na Dream Healtherze następuje poprawa koordynacji ruchowej, balansu ciała, refleksu oraz płynności ruchów.

Satysfakcja i zadowolenie dla samego siebie

Po każdym ćwiczeniu czujemy się doskonale. Wibracje mają niesamowity wpływ na nasze świetne samopoczucie. Wyraźnie wzrasta w nas ochota do działania. Zawdzięczamy to aktywowaniu receptorów i naturalnemu wytworzeniu hormonów szczęścia hamując jednocześnie czynniki stresogenne. Wibracje wywołane na urządzeniu to cały zestaw pozytywnych doznań. Czujemy satysfakcje z powodu szybkich efektów w wyglądzie naszego ciała.

1-15

Pozycje treningowe

Dream Healther nie wymaga skomplikowanych układów treningowych. Wystarczy zastosować 5 zalecanych pozycji, by w pełni „wypalić” tkankę tłuszczową, wyćwiczyć i skorygować całe ciało.